Egipt Covid-19

 

W trosce o komfort naszych Klientów, a także chcąc zapewnić im jak największe poczucie bezpieczeństwa, dla rezerwacji pakietowych z wylotem do 25 października organizator:

  • pokryje koszty: badania w kierunku COVID-19 po przylocie do Egiptu,
  • zapłaci za dodatkowe ubezpieczenie - WARIANT MAX, tym samym zapewniając m.in.: pokrycie kosztów leczenia, transportu i repatriacji w kwocie aż do 20 000 Euro w przypadku pandemii choroby zakaźnej, a także skutki zdarzeń pod wpływem alkoholu.
  • NOWOŚĆ - w ciągu 7 dni zwróci wpłatę za imprezę turystyczną, jeśli okaże się, że Klienci lub ich najbliższa rodzina nie mogą wylecieć na wakacje ze względu na zachorowanie na COVID-19 lub przebywanie na kwarantannie,
  • NOWOŚĆ - zwróci koszt świadczeń hotelowych Klientom, którzy uzyskają dodatni wynik testu wykonany na lotnisku w Hurghadzie. Klienci będą mieć również zapewnioną opiekę na miejscu, pobyt w hotelu oraz powrót. 

Ważne: Klienci, którzy mają wykupiony lub zarezerwują w Sun&Fun Holidays sam przelot są zobowiązani do okazania negatywnego wyniku testu PCR na Covid-19, wykonanego 72h przed planowanym lotem.
 
Specjalne warunki obowiązują zarówno dla istniejących rezerwacji, jak i dla nowych, założonych do 16 września 2020 r. i dotyczą sezonu Lato 2020  
 
Pragniemy zwrócić uwagę, że procedura wykonania testu w Hurghadzie nie jest uciążliwa. Po badaniu na lotnisku, turyści od razu udają się transferem z zachowaniem zasad sanitarnych do zarezerwowanego hotelu. W przypadku pozytywnego wyniku testu po 24h Klient przenoszony jest do specjalnie przygotowanej sekcji w tym samym hotelu. W razie hospitalizacji lub przedłużenia pobytu koszty leczenia pokrywane są przez rząd egipski, zakwaterowania przez hotel a powrót zapewniony jest przez biuro podróży.


Przypominamy, że osoby podróżujące do Egiptu w terminie do końca października 2020 r., są zwolnione z opłaty wizowej.