Bezpieczne wakacje

Państwa bezpieczeństwo i beztroski wypoczynek są dla nas  najważniejsze.

Na bieżąco sprawdzamy i aktualizujemy warunki podróżowania podczas COVID-19.

Pomagamy w załatwieniu wszystkich dokumentów i formalności niezbędnych do wyjazdu oraz udzielamy informacji w jaki sposób przygotować się do podróży. 

Warunki podróży do krajów Unii Europejskiej  znajdują się tutaj: https://reopen.europa.eu/pl

Przypominamy również, obowiązkowa kwarantanna po przyjeździe do Polski została zniesiona 13 czerwca 2020 roku.

Aby zapewnić naszym Klientom beztroskę i spokojny wypoczynek,  podczas planowania wyjazdu wakacyjnego rekomendujemy również zakup ubezpieczenia turystycznego, które zostało uzupełnione o ochronę ubezpieczeniową w związku z COVID-19, pakiet All Inclusive (ubezpieczenie turystyczne bez wyłączenia zdarzeń pod wpływem alkoholu) i ubezpieczenie kosztów rezygnacji.

Dbamy o spokój naszych Klientów również przed wyjazdem oferując Pakiet "Spokojny wyjazd", gwarantujący możliwość elastycznej zmiany wyjazdu w przypadku skierowania na
kwarantannę

Jest to możliwość bezkosztowej zmiany rezerwacji dla Klientów, którzy zostali skierowani na pobyt na kwarantannie (pokrywający się z terminem wyjazdu) lub nie zostali dopuszczeni do wylotu przez służby lotniskowe.:

1.  W przypadku skierowania na kwarantannę przed wylotem- możliwość bezkosztowej zmiany rezerwacji nawet dzień przed wylotem.

2. Elastyczność wyboru – możliwość zmiany rezerwacji na dowolną z tego samego sezonu dla rezerwacji założonych nie mniej niż 14 dni przed  rozpoczęciem imprezy.

3. Dokument w przypadku skierowania na kwarantannę: pisemna decyzja wydana przez Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny o skierowaniu na kwarantannę, zaś  w przypadku gdy Klient na lotnisku w Polsce nie zostanie dopuszczony do wylotu z powodu objawów COVID-19 (temperatura ciała 38 stopni i powyżej, uporczywy kaszel, trudności w oddychaniu lub inne objawy grypopodobne) i ostatecznie okaże się, że jest zarażony koronawirusem, obowiązkowo należy zgłosić fakt niewpuszczenia oraz zaświadczenie stwierdzające zakażenie.

Zobacz oferty - >