Wygoda i bezpieczna rezerwacja

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym maja Państwo mozliwość dokonania samodzielnie rezerwacji wybranej wycieczki. Wystarczy korzystając z wyszukiwarki znaleźć ofertę i na stronie hotelu po obliczeniu ceny kliknąc rezerwuj.

rezerwujOtworzy się okno z formularzem wyjazdu – proszę podać poprawne dane wszystkich uczestników – ważne by wszystkie podane informacje były zgodne ze stanem aktualnym – późniejsze zmiany i korekty mogą wiązać się z dodatkowymi opłatami.

Po uzupełnieniu formularza system prześle potwierdzenie dokonanej rezerwacji i pojawi się przycisk płatności.

Po jego kliknięciu otworzy się okno z wyborem sposobu płatności – proszę wybrać wygodną dla siebię metodę i system przekieruje na stronę wybranego banku, gdzie będzie można dokonać płatności.

Po zakończonej pozytywnie płatności system dokona rezerwacji miejsc w hotelu i samolocie – na podany adres email zostanie przesłana umowa.

UWAGA – Stała rezerwacja jest dokonywana dopiero po pomyślnym procesie płatności !!!

Jeżeli nie dokonają Państwo płatności w momencie rezerwacji tylko np. na następny dzień istnieje ryzyko zmiany ceny lub braku dostępnych miejsc. Najlepiej cały proces zakończyć w 10-15 min. Przed dokonaniem rezerwacji proszę zapoznać się z aktualnymi warunkami uczestnictwa – odpowiednimi dla organizatora rezerwowanej wycieczki.

Gdyby z jakiegoś powodu nie udało się Państwu zakończyć procesu płatności, to proszę skorzystać z linka w emailu z potwierdzeniem rezerwacji – na samym dole znajduje się odnośnik dzięki któremu będzie możliwe ponowne dokonanie płatności.

W razie jakich kolwiek pytań – pozostajemy do Państwa dyspozycji