Jak rezerwować

Nasze Biuro oferuje możliwość rezerwacji ofert przez Internet lub telefonicznie.\r\nPracujemy w godzinach:

pon-pt: 09:00-19:00

sobota: 10:00-14:00

nasz email: biuro@123wakacje.com.pl

Wybór oferty:

Aby dokonać wyboru wycieczki można skorzystać z wyszukiwarki zamieszczonej na stronie głównej, lub w zakładce last minute, all incluisve lub innej zgodnej z Państwa kryteriami wyjazdu.

Korzystając z wyszukiwarki możemy dokładnie określić interesujące nas parametry wyjazdu, od góry: kraj, region, a następnie termin wyjazdu oraz środek transportu, lotnisko wylotowe, ilość osób dorosłych, a jeśli jest to podróż z dziećmi należy wpisać ich odpowiedni wiek. Po wybraniu odpowiednich parametrów i kliknięciu przycisku “szukaj” wyświetli się lista ofert wśród, których możemy wybrać tę ofertę, która nam najbardziej odpowiada.

Rezerwacja wycieczki: 

Po dokonaniu wyboru wycieczki oraz po znalezieniu terminu spełniającego Państwa oczekiwania prosimy dokonać wstępnej rezerwacji oferty poprzez kliknięcie na pole “dalej”.

Wypełniając formularz na stronie przekażą nam Państwo niezbędne dane do przygotowania dokumentów, nie oznacza to jednak gwarancji wyjazdu (nie jest to zawarcie umowy w rozumieniu kodeksu cywilnego) oraz jednocześnie nie obliguje Państwa do ponoszenia kosztów. Przesłanie wstępnej rezerwacji jest potwierdzeniem zapoznania się z warunkami uczestnictwa w danej imprezie. Jeżeli będziemy uważali, że w tej cenie imprezy, którą Państwo wstępnie wybrali znajdziemy zdecydowanie lepszy hotel, na pewno skontaktujemy się z Państwem i zaproponujemy zmianę.

Wypełniony formularz zgłoszeniowy zostaje automatycznie przesłany do naszego biura i do osoby, która pomoże przy załatwieniu dalszych formalności.

Podpisanie umowy i płatności:

Po sprawdzeniu dostępności oferty oraz po potwierdzeniu kosztu wyjazdu skontaktujemy się bezpośrednio z Państwem (e-mailem lub telefonicznie). Po potwierdzeniu chęci udziału w imprezie przesyłana zostaje do Państwa (na podany adres e-mail lub numer faksu) wypełniona umowa-zgłoszenia oraz warunki uczestnictwa. Po zapoznaniu się z dokumentami i zaakceptowaniu warunków wyjazdu dokonujecie Państwo wpłaty zaliczki lub całości ceny imprezy. Wszystkie szczegóły ustali z Państwem pracownik biura.

Czytelnie podpisaną umowę-zgłoszenie oraz potwierdzenie dokonania wpłaty należy przesłać mailem biuro@123wakacje.com.pl lub na numer faxu (0-85) 87-552-11. Potwierdzenie wpłaty jest równoznaczne z zakończeniem rezerwacji i dokonaniem sprzedaży.

Oczywiscie wszytskie formalności można również zlecić telefonicznie lub dopełnić je osobiście podczas wizyty w Biurze Podróży 123 wakacje ul. Sienkiewicza 44, 15-004 Białystok.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy kontaktować się z naszym Biurem:\r\ne-mail: biuro@123wakacje.com.pl lub telefonicznie: 85 65 123 44, 508 565 007.